dlaczego feel 8 - Szkolenia Feel8Studio Skip to main content

David, twórca Feel 8 Studio

Zabiorę Cię do mojego filmowego świata, w którym przelałem wiele łez, ale i osiągałem 99% wyznaczonych sobie planów na każdy sezon ślubny. Mi się udało, dlaczego miało by nie udać się Tobie?

Mój cel na
warsztatach

Chcę podnieść Twoją poprzeczkę wyżej przekazując ogrom wiedzy jak pracować z klientem premium, jak zdobywać Pary międzynarodowe, jak realizować śluby za granicą. Opowiem Ci też o czarnych stronach tego zawodu i wszystkich problemach z którymi musiałem się zmierzyć przez 14 lat swojej pracy. Nauczę Cię jak postawić wszystko na jedną kartę, by jeden zagraniczny ślub wypracował dla Ciebie 25 umów na najbliższe dwa sezony – niewiarygodne? A jednak możliwe.

Moje współprace

Osoby publiczne

Osoby publiczne dla których wykonywaliśmy film ślubny

KAMIL STOCH mistrz olimpijski & mistrz świata, skoczek narciarski
ADAM ZAMPA wicemistrz świata i czterokrotny mistrz Słowacji, narciarz alpejski
MARCIN DZIADCZYK mistrz Polski, kulturysta
PATRYK KLIMALA piłkarz
MARCIN POPIELARZ wicemistrz świata San Pellegrino, kucharz
PATRYK DZICZEK piłkarz

oraz film z eventów prowadzonych przez osobowości telewizyjne / polityków

BARBARA KURDEJ-SZATAN aktorka
ANDRZEJ GRABOWSKI aktor
ROBERT BIEDROŃ polityk

Wedding plannerzy

Wedding plannerzy, którzy podjęli współpracę z Feel 8 Studio :

Art Of Wedding, All Unique Events INC, Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner, Bogna Bojanowska Wedding Planner, Cherry Marry, Czyni Cuda, Dariusz Zwadowski & Konslutanci Ślubni, Grzymała Weddings & Events, Justyna Zegarlicka Wedding, KC Love Stories Wedding Planner, La Vinci, Makuszewscy Wedding Planners, Raz w Życiu, Agencja Spinki, The One Weddings & Events, Wedding Alchemy by Valentina, Wedding Wishes, Wytwórnia Ślubów, Plan My Wedding, Architekci Przyjęć, 5 Events, Dorota Nowakowska Wedding Planner, What a Day, Organza Weddin Planner, Zając Weddings

Destynacje ślubne

Podróże ślubne są nieodłącznym elementem naszej pracy. Mamy za sobą piękne projekty w Nowym Jorku, Monte Carlo, Californii, Dubaju, Hiszpanii, Chicago, Austrii, Francji i we Włoszech.

Opinie o szkoleniu

Chciałem Ci jeszcze raz podziękować za Twoje podejście, wiedzę i chęć podzielenia się każdym szczegółem. David naprawdę szacun 🙂 Warsztaty torpeda, bez ściemy, bez owijania w bawełnę, same konkrety. Piona

NIE LADA FILM, BARTEK KAWECKI

Twoje podejście do podzielenia się swoją historią odnośnie trudnych przypadków z klientami, już w zapowiedziach do warsztatów, było jednym z powodów dla których się zdecydowałam wziąć udział (mimo że nie zajmuje się filmem). Sama mimo że fotografią interesuje się już ponad 15 lat, to właśnie z uwagi na kilka problemów z klientami oraz na fakt że mam jeszcze pracę na etat, nie mogę pochwalić się tak dużym praktycznym doświadczeniem z pracy jako fotograf. Twoje warsztaty to kolejna z cegiełek, które dodałam do mojego rozwoju, by wreszcie rozkręcić swoją działalność na dobre i wiem, że informacje, cenne wskazówki jakie otrzymałam oraz materiały pomogą mi w rozwoju swoich usług. Dawid bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco z pięknej Hiszpanii

WIRUJĄCA KLISZA, JOANNA DOŁOWSKA

Długo zastanawiałem się nad warsztatami filmu ślubnego jako osoba, która nie jest początkująca, no bo co mogłoby mnie zaskoczyć? Nie mogłem się bardziej mylić! 😉 Gdy zobaczyłem, że Feel8 organizuje takie warsztaty - zaryzykowałem, ponieważ znam i cenię ich realizacje. Od samego wejścia na salę można było zauważyć, jak wiele trudu i pracy zostało włożone w organizację tego wydarzenia, miejsce zachwycało! Same warsztaty były bardzo inspirujące i tak, niejednokrotnie się zaskoczyłem, ponieważ doświadczenie Dawida, jego otwartość w rozmowach jak i przekazywana wiedza z pewnością ubogaciły mój warsztat filmu ślubnego. Nie było tematów tabu, z którymi znajomi często spotykali się na innych warsztatach filmowych. Jeśli szukasz wartościowych kursów filmu ślubnego, z których faktycznie coś wyniesiesz, to zdecydowanie polecam warsztaty!

RADOSZ FILMS , TOMASZ RADOSZ

Warsztaty u Dawida dają przede wszystkim wielkiego kopa. Napędzają do działania i sprawiają, że tu, teraz, zaraz chcesz działać oraz się rozwijać. Nie ma pytań bez odpowiedzi, nic nie pozostaje tajemnicą, jeśli przychodzić z głową pełną wątpliwości oraz nurtujących Cię kwestii - wystarczy spytać. Dawid na warsztatach jest jak otwarta księga. Do tego niezwykle miły, ciepły oraz cierpliwy. Na części praktycznej pomaga we wszystkim, od bardzo trudnych kwestii pracy z parą, po pomoc w ustawieniach aparatu. Zdecydowanie polecam, bez względu na jakim poziomie jesteś - wyciągniesz coś dla siebie!

PIETRASZKIEWICZ_COM , PAULINA PIETRASZKIEWICZ

Trochę się obawiałem bo mamy inny styl, ale teraz już czekam na nowa dawkę wiedzy 🙂

M&P FILMS, PATRYK DZIUBOŃ

Dziękuję, że mogłam być częścią tego wydarzenia <3

AGENCJA PLAN MY WEDDING, IDALIA CZARNOCKA

Dziękujemy za współpracę! Było naprawdę miło. A że pięknie… to widać <3

WITH LOVE PIĘKNE PRZYJĘCIA, MARIOLA